Transports/Būvniecība


Katru dienu ar kravas automobiļiem mēs transportējam savus betona izstrādājumus pa visu Rietumeiropu, un šā pakalpojuma priekšrocības ir pieejamas arī jums.

Izmantojot celtni un plakanvirsmas kravas automobiļus, mēs varam pārvadāt ļoti lielas kravas un piegādāt tās īsā laika posmā. Nosūtīšanas pakalpojumus katru dienu var pasūtīt klientu apkalpošanas centrā ( +371 67424285 ) .

Mūsu „MasterBloc” kraujamo bloku unikālās īpašības ļoti augstu novērtē klienti Beļģijā un citās valstīs. „MasterBloc” sistēma sniedz iespēju uzbūvēt, pārvietot, pacelt un citādi pielāgot sienas; ir neskaitāmas iespējas, un visus šos darbus var viegli un ātri paveikt.

Tomēr mēs pilnībā apzināmies, ka ne visiem ir nepieciešamais aprīkojums, lai apstrādātu blokus. Tāpēc kā papildu pakalpojumu saviem klientiem varam piedāvāt palīdzību kraušanas un būvniecības darbos.

Bez jebkādām papildu saistībām pret jums kā mūsu klientiem mūsu izpētes departaments sagatavos nepieciešamo sienu kraušanas plānu un sniegs arī tehnisko atbalstu un profesionālas konsultācijas (par sienu augstumu, nepieciešamajiem pamatiem, uzglabāšanas iespējām utt.). Pamatojoties uz šiem plāniem un profesionālajiem ieteikumiem, mūsu celtņa vadītāji varēs precīzi un ātri paveikt savu darbu, lai izpildītu visas jūsu prasības.

Jūs varat vienmēr paļauties uz to, ka „Masterbloc” sniegs atbalstu pat tad, ja radīsies jaunas uzglabāšanas prasības vai vēlākajos posmos būs nepieciešams veikt jaunus rakšanas darbus. Mēs vienmēr labprāt apspriedīsim ar jums nepieciešamību sniegt atbalstu demontāžas, pārvietošanas un pārkraušanas darbos.

Kā redzat, mums uzņēmumā „Masterbloc” salīdzinājumā ar citiem betona izstrādājumu ražotājiem ir ļoti svarīga pēcpārdošanas pakalpojumu koncepcija.


 
Masterbloc, jūsu būvniecības partneris!