Mūsu kravas automašīnas nodrošina mūsu betona produktu ikdienas transportēšanu visā Rietumeiropas e teritorijā. Nepieciešamības gadījumā mēs varam piegādāt Jūsu pirkumu, kur Jums nepieciešams, un Jūs varat uzsākt būvniecību vai klāšanu.

Ar mūsu autoceltņiem un lielas celtspējas kravas automašīnām mēs varam ātri piegādāt vislielākās tonnāžas, kuras spējat iedomāties. Mūsu loģistika katru dienu ir Jūsu rīcībā un ar to var sazināties pa tālruni +371 67424285.

Mēs  saprotam, ka  visiem nav instrumenti pie rokas, lai paši   būvētu no blokiem. Tieši tāpēc mēs sniedzam saviem klientiem vēlamās konstrukcijas būvniecības vai klāšanas pakalpojumus.

Dažādi būvniecības elementi, kurus mēs piegādājam, sniedz bezgalīgas ēku un struktūru tipu iespējas, kuras izmantojot , Jūs varat būvēt, un tām ir labas atsauksmes no mūsu klientiem.

Sākot ar  lielām ēkām, piemēram, skolas, slimnīcas, fabrikas un sporta zāles, līdz nelielām konstrukcijām, piemēram, zirgu staļļi, noliktavas un ātrie būvniecības projekti, mūsu betona bloki klāšanai sniedz milzīgas iespējas efektīvai bezšuvju, bet tajā pašā laikā ekonomiskākai, ilgmūžīgu ēku būvniecībai.

Tieši tāpēc mēs nolīgām iekšējos pētniekus, lai sniegtu Jums padomus un realizētu Jūsu idejas.

Mūsu pētnieki sniedz visiem klientiem neobligāto būvniecības plānu. Viņi sniegs arī tehnisko atbalstu un profesionālo palīdzību (attiecībā uz sienu augstumu, pamatiem, savienošanas iespējām). Ar šiem plāniem un mūsu ekspertu profesionālu palīdzību, mūsu celtņu vadītāji  ātri saliks Jūsu konstrukciju pēc Jūsu vēlmēm.

Pēc piegādes Jūs varat rēķināties ar SIA “Masterbloc Latvia”, piemēram, kad Jūsu prasības attiecībā uz salikšanu ir mainījušās, vai Jūs mainījāt savu klāšanas plānu. Mēs vienmēr palīdzēsim izjaukt esošās  sienas un atkārtoti tās salikt citā vietā.

Mūsu pakalpojumi pārsniedz citu piegādātāju sniegtās iespējas!